Kāzas notiek un nenotiek.

Savai ģimenei bieži vien sestdienas vakarā , abi ar vīru sapucējušies, sūtam selfiju ar lūgumu uzminēt, kur esam. Tas ir viegli, jo atbilde ir viena un tā pati- kāzās. Rudens mūsu pusē nāk ar laulību ceremonijām. Lielākām vai mazākām. Pagājušo sestdien bija paredzētas 2 kāzas, vienas mazākas ar bērnu piedalīšanos, otras lielas, bez bērniem. Bijām jau izplānojuši kā tādus manevrus izdarīt;) .

Un tad nāca pārsteigums, piektdienas pēcpusdienā vīrs informèja, ka mazākās kāzas ir atceltas. WoW! Man tas bija wow moments. Protams, arī Turcijā pāri šķirās, bet pirmo reiz dzirdēju, ka tas notiek pirmspēdējā brīdī (par pēdējo brīdi es uzskatu pie altāra pateikt nē). Līgava pateica nē, kāzas nebūs, jo vairākās epizodēs līgavainis bija uzvedies un izteicies agresīvi. Pie zīlnieces nav jāiet, lai saprastu, ka tie ir tikai pumpuriņi.

Otras kāzas noritēja pēc plāna, tās bija milzīgas, jo precējās Turcijas ārlietu ministra brāļa dēls. Pusdienās bija lūgti 3000 viesi, bet uz vakara pasākumu 1800 “tuvākie” radi un draugi. + apmēram 200 viesmīļi un apmēram 50 miesassargi.

Skaistā vietā, greznas dekorācijas, jestra mūzika. Bet tik vien pile darvas medus mucā, švaka ēdināšana.

Uzkodu šķīvis: cepts baklažāns un baltmaizes, kartupeļi ar zaļumiem groziņā, gurķis, tomāts, vīnogu lapas dolma, 2 siera šķēles, 1 gaļas šķēle, un elektro zaļā groziņā tomātu, paprikas pasta.

Otrā kārta – gaļa ar piedevām, tā bija garšīga, bet arī nekas īpaš. Turku kāzu kūkas arī nav īpaši garšīgas. Attiecīgi kvantitāte sabojāja kvalitāti.

Kāzas bija bez alkohola, taču mums pie blakus galdiņa bija ” bārs” , zem galda – kastes ar viskiju, džinu un vel ko ne. Visiem gribētājiem tika saliets bez žēlestības.

Bet ko nu pukoties. Līgava un līgavainis bija skaisti un laimīgi.

Un tas taču ir galvenais, visi dekori un salūti ir otrajā plānā.

Advertisements

Placis komentariem:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s